SBĚRNÁ SLUŽBA A DOKLÁDKY


Efektivně pro Vás přepravíme i menší, kusovou zásilku, která svými rozměry nebo hmotností nedosahuje kapacity kamionu. Aktivně pro Vás zvolíme nejvýhodnější variantu v závislosti na vašich požadavcích a parametrech vaší zásilky. Naší konkurenční výhodou je možnost flexibilní kombinace sběrných linek, dokládek do kamionů a využití menších vozidel při zachování maximální kvality a nízké ceny poskytované služby.

ZAJIŠŤUJEME


Sběrná služba

Kusové zásilky, zásilky sesbírané na odesílacím terminálu hromadně přepravíme na terminál přijímací, odkud jsou dále distribuovány k příjemcům. Systém je obvykle vhodný pro zásilky do 2 tun.

Dokládky

Na jedno vozidlo naložíme i další zásilku, tím lépe využíváme kapacitu vozidel a vy platíte méně.

Expresní přepravy

Pokud je rychlost Vaše priorita, odešleme vaši zásilku přímo příjemci. Žádné mezisklady, žádné dokládky, jen přímá cesta na místo určení.

Obsluhované země


Belgie, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko,  Řecko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Velká Británie
Poptávka služeb
1

DOPLňKOVé SLUžBY


CARGO SYSTEM


Cargo Prague
Cargo IHL
XCargo
Toto pole ponechte prázdné
Toto pole ponechte prázdné
Ochrana osobních údajů
Vyplňte prosím všechna pole formuláře
Děkujeme, Váš vzkaz byl odeslán.