O nás

Historie | Sponzoring | Reference

o násSpolečnost Cargo Prague byla založena v polovině devadesátých let minulého století. Od svého vzniku prochází nepřetržitým vývojem, který odráží požadavky zákazníků. V současné době patří k předním českým společnostem, podnikajícím v odvětví přepravy a logistiky. Společnost disponuje sítí vlastních poboček a dceřiných společností a nabízí tak svým zákazníkům kompletní balík logistických a zasilatelských služeb. Původní zaměření společnosti na mezinárodní kamionovou přepravu bylo průběžně rozšířeno na aktivity ve sběrné službě, skladování, logistice a celních službách.

Požadavky a představy zákazníků v posledních letech společnost směrovaly stále intenzivněji do rozvoje aktivit ve sběrné službě, což postupně vedlo k vybudování celoevropské sítě pravidelných sběrných linek na většině evropských relacích. Vysoce kvalifikovaní a pravidelně proškolovaní disponenti společnosti nabízí zákazníkům řešení jejich přepravních požadavků na vysoké odborné úrovni, prověřované pravidelnými certifikačními audity ISO 9001. Individuální přístup, konkurenční ceny, spolehlivost a rychlost jsou hlavní důvody, proč mnoho významných společností dlouhodobě a úspěšně s Cargo Prague spolupracuje.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Mohlo by vás zajímat

Aktuality

- právě připravujeme novou verzi těchto stránek

Zajímavé odkazy

Seznam státních svátků v Evropě Ministerstvo dopravy Dohoda ADR Úmluva CMR – odkaz na portál statnisprava.cz Aktuální kurzy devizového trhu Ceny pohonných hmot v ČR Výpočet mýta v ČR

Mohlo by vás zajímat

Prohlédněte si některé ze zajímavých odkazů na zahraniční stránky věnované dopravě.


  Skočit na obsah